Marketing internetowy

Okna dachowe inne niż wszystkie

Okna dachowe inne niż wszystkie

Dziś przychodzimy do Ciebie z dwiema propozycjami zupełnie różnych okien dachowych. Pierwszą propozycją jest okno dachowe Fakro 78×118 FTP-V U3, a drugą innowacyjne okno balkonowe Fakro FGH-V P5.
Okno dachowe Fakro 78×118 FTP-V U3 to jedno z tych rodzajów okien w ofercie firmy, które goszczą w bardzo wielu domach na całym świecie. Są to okna obrotowe, wyposażone w wiele dodatkowych, innowacyjnych funkcji, które znacznie zwiększają komfort użytkowania okien. Okno dachowe Fakro 78×118 zbudowane zostały z drewna sosnowego najwyższej jakości, które zostało zaimpregnowane próżniowo, a następnie dwukrotnie pomalowane lakierem akrylowym. Zabiegi te miały wpłynąć na zwiększenie wytrzymałości drewna. Co więcej od zewnętrznej strony zostało ono wzmocnione profilami z blachy aluminiowej, co jeszcze bardziej zwiększa trwałość okna, uodparniając je na oddziaływanie czynników zewnętrznych, w tym także atmosferycznych. Okno dachowe Fakro 78×118 posiada trójwarstwowy pakiet szybowy. Szyba zewnętrzna jest hartowana, co sprawia, że jest niemalże niezniszczalna (wykazuje dużą odporność na zbicie i inne uszkodzenia), a szyba wewnętrzna wykonana została ze szkła niskoemisyjnego, co z kolei sprawia, że wzrastają termoizolacyjne właściwości okna. Przyczynia się do tego także argon – gaz szlachetny, którym została wypełniona przestrzeń między szybami. Okno dachowe Fakro 78×118 ma do 6% większą powierzchnię przeszkloną niż okna podobne, innych firm, dzięki temu gwarantuje optymalną dawkę naturalnego światła, ale także świeżego powietrza, z tym że to już zasługa automatycznego nawiewnika V40P. Pozwala on na nieustanny przepływ świeżego powietrza i sam reguluje szerokość kanału, dzięki temu na poddaszu panuje zdrowy mikroklimat. Ważnym elementem zwłaszcza dla tego, kto będzie odpowiedzialny za utrzymanie okna w czystości jest zasuwka blokująca. Kiedy chcesz umyć zewnętrzną szybę, wystarczy obrócić ją o 180° i zablokować. Następnie możesz bezpiecznie i skutecznie czyścić ją dwoma rękoma, gdyż nie będzie się ruszała, utrudniając Ci to zadanie. To tyle jeśli chodzi okno dachowe Fakro 78×118. Przejdźmy więc do następnego produktu.
Kolejną naszą propozycją jest okno balkonowe Fakro FGH-V P5. To rozwiązanie dla osób bardzo wymagających, które stawiają na wysoką jakość, ale i na innowację. Zamknięte okno wygląda, jak typowe okno balkonowe, jednak zdecydowanie takie nie jest. Na czym polega innowacyjność tego rozwiązania? Otóż po otworzeniu okna powstaje mini balkon umożliwiający panoramiczny widok i zupełnie nieodmieniający charakter i wygląd pomieszczenia. Górna część uchyla się ku górze do kąta czterdziestu pięciu stopni, natomiast dolna wysuwa się do przodu, tworząc optycznie dodatkową przestrzeń. Balkon jest całkowicie bezpieczny, gdyż po obu stronach posiada stabilne barierki. Okno wykonano w systemie topSafe, który skutecznie chroni dom przed włamaniem sprawiając, że domownicy mogą spać spokojnie.
To tylko dwa z bardzo licznych propozycji firmy Fakro, do zapoznania z którymi zachęcamy.
velshop

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 2 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>